У розпалі осінь – пора, що традиційно асоціюється у нас зі школою, студентством. Щоранку на вулицях, у транспорті після тривалої перерви ми знову зустрічаємо кумедних першачків, галасливих чи серйозних старшокласників... Осінь навіює спогади про дитинство, незабутні студентські роки. А декого вся ця атмосфера наштовхує на думки про навчання. Адже, як відомо, вчитися ніколи не пізно. Особливо якщо нових знань потребує професійна діяльність чи виникає гостра необхідність кардинально змінити життя.
Друга вища освіта стає дедалі популярнішою. Можна сказати, це відбувається пропорційно підвищенню вимог до фахівців з боку роботодавців. Постійно вдосконалювати свої знання чи мати кілька професій нині не тільки потрібно, а й навіть модно.
Великий вибір програм «для дорослих людей» пропонує Університет «КРОК» - вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації.
Зокрема, юридичний факультет Університету пропонує програму перепідготовки (другої вищої освіти) за спеціальністю «Правознавство». Тривалість навчання – 3,5 року. Випускники можуть продовжувати навчання в магістратурі.
Структурний підрозділ Університету – Навчально-науковий інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти здійснює перепідготовку за спеціальностями «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства», «Маркетинг», «Логістика», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Міжнародна економіка». Термін навчання становить 2-2,5 року. Випускники програм перепідготовки отримують дипломи спеціалістів.
Також Інститут пропонує низку магістерських програм за напрямом «Специфічні категорії»: «Інтелектуальна власність», «Управління інноваційною діяльністю», «Адміністративний менеджмент», «Якість, стандартизація та сертифікація», «Управління проектами», «Управління навчальним закладом», «Педагогіка вищої школи». Тривалість навчання за цими програмами становить від 1 до 2 років.
Для вступу на переважну більшість спеціальностей напряму «Специфічні категорії» неважливо, за яким напрямом здобуто попередню освіту, а також який диплом у вступника – про базову чи повну вищу освіту. Це стосується, наприклад, спеціальностей «Управління проектами», «Адміністративний менеджмент», «Інтелектуальна власність» та ін. Проте для вступу на спеціальності «Управління навчальним закладом», «Бізнес-адміністрування», «Педагогіка вищої школи» потрібно обов’язково мати рівень спеціаліста чи магістра. Крім того, правила прийому на низку спеціальностей передбачають наявність у вступників певного досвіду роботи.
У рамках програми «Бізнес-адміністрування» Інститут здійснює навчання за кількома спеціалізаціями.
Одна з них – «Страховий менеджмент» – є першою спеціалізованою програмою класу МВА в Україні, спрямованою на підготовку управлінців страхової сфери.
Спеціалізована програма «Управління бізнесом в проектноорієнтованих організаціях» - це класична програма МВА, мета якої – розвиток компетенцій менеджерів вищої і середньої ланки в компаніях, що займаються проектною діяльністю.
Програма «Інформаційний менеджмент» (МВІ) - це спільна розробка Центру бізнес-знань компанії SI BIS «Супремум», ВГО «Співтовариство директорів України» і Навчально-наукового інституту магістерської підготовки та післядипломної освіти Університету «КРОК». Вона спрямована на розвиток компетенцій корпоративного менеджера у сфері інформаційних та комп'ютерних технологій.
Випускники кожної з програм отримують державні дипломи магістрів з бізнес-адміністрування.
В Інституті працюють курси підвищення кваліфікації та професійні курси («Бухгалтер», «Оператор ПК», «Касир-операціоніст в банку», «1С: Зарплата та кадри», «Кореспондент преси», «Фінансовий директор» та ін.). Також діють курси для осіб «третього віку» (пенсіонерів).
Ще одна складова Університету – Навчально-науковий інститут менеджменту безпеки здійснює підготовку фахівців за магістерською програмою «Управління фінансово-економічною безпекою». Термін навчання – 1,5-2 роки. Також в Інституті працюють курси з підвищення кваліфікації за напрямом «Управління безпекою» та проводиться курсова підготовка за напрямом «Організація безпеки підприємств». Відбуваються тренінги та семінари з проблем безпеки.
В Університеті кожен може відкрити для себе те, що йому потрібно, та отримати якісні знання. Варто лише знайти час для змін на краще.
Журнал «Сучасна освіта » (№ 10, 2010 рік)
Комментариев нет:
Отправить комментарий